محل تبلیغات شما

سلام در این صفحه میخواهم برایتان راجبعه این که چگونه بنده استاپ موشن ساز شدم توضیح بدهم.

من در بهمن سال ۱۳۸۴ متولد شدم و از ۱۷فروردین ۱۳۹۷ وارد شاخه انیمیشن سازی یا همان استاپ موشن سازی شدم. بنده اولین کاره خود را در پیام رسان تلگرام به انتشار رساندم ، اما چندی نگذشت که به برنامه اندروید اپارات روی آوردم ، در انجا بود که شوق و اشتیاق من به این کار بیشتر شد ، هر روز استاپ موشن های دیگران را تماشا میکردم متوجه اشکالات خودم میشدم ، تا اینکه اقای شعبانی در کامت های یکی از استاپ موشن هایم پیام گذاشتند ( عالی و بی عیب بود ، دنبالت کردم! ) درست زمانی که من از این کار نا امید شده بودم   با دیدن این پیام کوله باری از امید و اشتیاق بیشتر برای ساخت پیدا کردم ، من و اقای شعبانی و دیگر دوستان انیماتور باهم وارد یک گروه تلگرامی شدیم ، اون گروه فرست بسیار ارزش مندی برای من بود تا بتوانم رفع اشکال کنم ، هر روز به آموخته هایم اضافه میشد و خودم رو قوی تر میدیدم.تا اینکه شروع به ساخت فصل دم سریال لاکپشت های نینجا پایان زندگی شدم ، اما این بار تمام تلاشم رو کرده بودم تا اشکالاتم رو رفع کرده و اثری بهتر به انتشار  برسانم ، اون فصل را تا قسمت سوم به پایان رساندم و دیگر فیلمنامه ای برای ساخت نداشتم ، زمان بلندی هیچ کاری به انتشار نرسانم ، تا اینکه یکی از دوستانم بهم پیشناهاد ترسناک و پر وحشت بودن را به من داد،منهمون موقع رفتم ، به تهیه موارد گریم ، که اکثره ما در خانه داریم( لایک قرمز _ پارچه مشکی _ مداد شمعی مشکی و. ) پرداختم ، در طی دو روز تمام گریم هارا روی فیگور ها انجام دادم و برای روز سوم ،بالاخره اولین سکانس فصل سوم را فیلم برداری کردم!

قسمت اول از این سریال با اخطار اپارات مواجه شد و من مجبور شدم برخی از سکانس ها را حذف (سانسور) کنم  ، اما باز هم استقالی که مده نظر بود روی این اثر انجام نشد ! نزدیک به ۲ ماه گذشت و من پیامی در تلگرام به انتشار گذاشتم ،که به مخاطب میرساند ( فیلمنامه به اتمام رسید) و دیگر از قسمت دوم خبری نیست ، دقیقا دقایقی بعد ،آقای قدرتیان ( استاپ اکشن ) به پی وی من اومدند و از این که من نمیخواهم دیگر استاپ موشن بسازم ازم پرسیدند،گفت و گویی طولانی داشتیم ،اما ایشون با حرفای مثبت خود من را به این کار برگرداندند.مدتی بعد قسمت دوم از فصل سوم را به انتشار رساندم و استقال دوستان نظره من را جلب کرد ، و من هفته بعد از اون قسمت سوم را پخش کردم ، یک وقفه طولانی افتاد تا اینکه من همه قسمت های فصل سوم را حذف کردم و یک ویدیو سینمایی با اسم ، ماجراهای ترسناک لاکپشت های نینجا که جمع سه قسمت +قسمت چهارم بود ،و در مجموع ۱۳ دقیقه زمان گرفته بود را به انتشار رساندم!

​​​​​من به مدت کمتر از ۱سال هیچ کاری نکردم ،تا اینکه فصل ۴ را با اسم لاکپشت های نینجا رویارویی با شیطان را شروع به ساخت کردم ،و قسمت اول را پس از ۲هفته پخش کردم ، به نظرم کسی علاقه ای نشون نداده بود و من دوباره نسبت به مارم سرد شدن ،تا نزدیک به ۳ ماه بعد قسمت دوم را پر قدرت تر از همیشه به انتشار رساندم ،خودم خیلی راضی بودم ،و با اپلود کردنش داخله اپارات ، فهمیدم که انگار بقیم خوششون اومده و از نظره خودم بهترین و قوی ترین استاپ موشنی که ساخته بودم همین بود ، بهتون قول میدم پر قدرت تر از همیشه قسمت سوم را برایتان بسازم.

امید وارم از خواندن این متن خسته نشده باشید و لذت کافی را برده باشید.

محمد حسین هدایت پور.

چگونه استاپ موشنمان را بسازيم و به خوبي اديت كنيم؟

چندتا از بهترين اپليكيشن هاي اديت در موبايل ها

چگونه محمد حسین هدایت پور ،تبدیل شد به حسین استاپ موشن؟

، ,قسمت ,استاپ ,سوم ,انتشار ,های ,به انتشار ,سوم را ,استاپ موشن ,را به ,تا اینکه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها